Nr 42:
Søren Danielsen
Tlf 6128 2627
Mail: danielsen@troldkaer.dk

Nr 44:
Lilian Skjøth og René Juulsgaard
Tlf Lilian: 2617 4278. Tlf René: 5133 0379
Mail: julli_mikkel@hotmail.com

Nr 46:
Karin og Leif Nielsen
Tlf 7454 1375 – Mobil (Karin) 2095 1375. Mobil (Leif) 2987 1375
Mail: skjoldsvaenge46@gmail.com

Nr 48:
Dieter Christiansen
Tlf 7454 2263
Mail: dch@christiansen.mail.dk

Nr 50:
Eva og Thomas Grevsen
Tlf 2126 4970
Mail: tgrevsen@gmail.com

Nr 52:
Yvonne og Peter Rasmussen
Tlf (Yvonne) 42255591 Tlf (Peter) 30405051
Mail (Yvonne) mail@yvonnepihl.dk (Peter) peter@rygmekanikeren.dk

Nr 54:
Birgit og Kurt Carstensen
Tlf 7454 3274. Mobil (Birgit) 2561 1356. Mobil (Kurt) 2219 9352
Mail (Birgit) birgitcarstensen51@gmail.com Kurt: bikuca@outlook.dk

Nr 56:
Tove og Verner Poulsen
Tlf (Tove) 2921 7093. Tlf (Verner) 2325 2183
Mail: vp-tove@stofanet.dk

Nr 58:
Edel Schaar og Hans Peter Hansen
Tlf (Edel) 4035 3627. Tlf (HP) 6054 2250
Mail (Edel) edel@schaar.dk. Mail (HP) post@hp-hansen.dk. Mail (fælles) edeloghp@hotmail.com

Nr 60:
Lisa Danielsen og Ole Olesen
Tlf (Lisa) 2225 4468. Tlf (Ole) 6128 6300
Mail: ole.53@live.dk

Nr 62:
Birgit og Henning Desholm
Tlf 7454 3867. Mobil (Birgit) 5332 1856. Mobil (Henning) 2466 5374.
Mail: desholm@webspeed.dk

Nr 64:
Helen Borg og Kresten Andersen
Tlf 7454 3533. Mobil (Helen) 4083 7221. Mobil (Kresten) 2462 5496
Mail (Helen) helenborg@mail.dk. Mail (Kresten) skjoldsbo_64@webspeed.dk

Nr 66:
Birgit Paulsen og Holger Christensen
Tlf (Birgit) 2515 9122. Tlf (Holger) 2227 1820
Mail: find-holger@youmail.dk

Nr 68:
Ursula og Jefta Nielsen
Tlf 7454 2804
Mail: jefta.nielsen@post.tele.dk

Nr 70:

Nr 72:
Birgit Lysemose
Tlf 50968133
Mail: bojden@Outlook.comN

Nr 74:
Kim Skødt Andersern og Angelika Lykkeskov
Tlf 41611625(kim)
Mail (kim) ksa_kc@hotmail.com

Nr 76:
Annette Jørgensen og Knud Egelund Rasmussen
Tlf 7454 3185. Mobil (Annette) 5190 7091. Mobil (Knud) 5190 4935.
Mail (Anette) annettebj@sol.dk. Mail (Knud) kegelund@email.dk

Nr 78:
Lise Nygaard Andersen
Tlf 5047 4394
Mail: lise.nygaard@youmail.dk

Nr 80:
Hanne og Søren Højfeldt
Tlf (Hanne) 21 14 14 08. Tlf (Søren) 22 41 15 04.
Mail (Hanne) hhojfeldt@gmail.com. Mail /Søren) soeren.hoj@gmail.com

Nr 82:
Claus Nielsen og Karina Vivi Christensen
Tlf (Claus) 5130 2176. Tlf (Karina) 42349834
Mail (Claus) clausn@voko.dk. Mail (Karina) karina-vivi@stofanet.dk

Nr 86:
Brian Benkjer
Tlf 20808810
Mail: brianbenkjaer@hotmail.com

Nr 84:
Pia Hänel og Jacob Jensen
Tlf (Pia) 5096 8091. Tlf (Jakob) 2615 7454
Mail: piahaeneljensen@live.dk

Nr 88:
Karin Rosendal
Tlf 4013 7215
Mail: 886500@gmail.com

Hvis du opdager fejl og mangler i denne liste, bedes du kontakte Peter (52) på mail peterrasmussen@webspeed.dk eller 30405051, så vi kan få fejlen rettet.